Altın’ın zerafeti Karasu Gold Mağazalarında…

Karasu Gold, kuyumculuğun esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak, sektörde liderliği elinde tutuyor. Karasu Gold, ‘Hüseyin Karasu’ adıyla kurulduğunda yönetimde sadece iki kişi vardı: Hüseyin Karasu ve Ailesi . Bugün ise şirket Kıbrıs altın üretiminde ilk 3’te yer alıyor.

 

Karasu Gold Kuyumculuk kurucusu Hüseyin Karasu kuyumculuk sektöründe aldığı bayrağı daha da ileri taşıyarak, Kıbrıs’ın “en büyükleri” arasına girme hedefiyle yola çıktı. Karasu Gold Kuyumculuk ‘un tarihsel gelişiminde en önemli dönüm noktasını, firmanın kurucusu Hüseyin Karasu’un kuyumculuk deneyim ve bilgisini yeni arayışlarla bugüne dek geliştirme ve büyütme serüveni oluşturuyor. Bu serüvenin kilit tarihlerinden en önemlisi ise kuşkusuz Karasu Gold ‘in 2004 yılında çıktığı Kıbrıs turu ve bu tur sırasında Kıbrıs’ın sayılı kentinde sektöre ilişkin kazandığı zengin deneyim ve gözlemler oluşturuyor.

 

Hüseyin Karasu, bu gezi sırasında Kıbrıs’ın farklı bölgelerindeki farklı üretim teknikleriyle geleneklerle tanıştı, kuyumculuk sektörünün gerçeklerine yerinde tanıklık etti ve gerek kültürel gerek ticari kazanımlarla noktaladığı Kıbrıs gezisinin ardından Karasu Gold Kuyumculuk ‘un kuruluş tarihini oluşturmaya başladı.

Misyon - Vizyon

2018 yılında Kıbrıs takı sektörüne yön veren ilk 3 şirket arasında yer almak
Tarihi mirasımızdan esinlenerek, kurumsal geleneklerimizi koruyarak tasarım ve üretim gücümüzü kullanarak sektörde ilklerin markası olmaya devam ediyoruz. Uygun fiyat ve yenilikçi anlayışımızla müşterilerimizin kendilerini mutlu ve özel hissetmelerini sağlamayı esas alıyoruz. Kıbrıs’ın her yerinde, her kültür ve yaşa özel bir Karasu gold ürünü sunmak için çalışıyoruz. Paylaşmayı esas alıyor, kazandırıyor, kazanıyor ve paylaşıyoruz.

Kalite Politikamız

Ürün kalitemizle, model çeşitliliğimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamak;
Koleksiyonlarımızla ve yeni ürünlerimizle müşteri isteklerini sürekli olarak karşılamak;
Müşterilerimize zamanında teslimat yapmak;
Ürünlerimizi müşterilerimizin talep ettikleri ayara uygun olarak üretmek;
Şirketimizdeki faaliyetlerin kalite yönetim sistemi şartlarına uygunluğunu sağlamak ve sürekli iyileştirmektir.

Videoyu oynat