Tarihçe
Altın'ın zerafeti Karasu Gold Mağazalarında...
Karasu Gold, kuyumculuğun esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak, sektörde liderliği elinde tutuyor. Karasu Gold, 'Hüseyin Karasu' adıyla kurulduğunda yönetimde sadece iki kişi vardı: Hüseyin Karasu ve Ailesi . Bugün ise şirket Kıbrıs altın üretiminde ilk 3'te yer alıyor.

Karasu Gold Kuyumculuk kurucusu  Hüseyin Karasu kuyumculuk sektöründe  aldığı bayrağı daha da ileri taşıyarak, Kıbrıs'ın "en büyükleri" arasına girme hedefiyle yola çıktı. Karasu Gold Kuyumculuk 'un tarihsel gelişiminde en önemli dönüm noktasını, firmanın kurucusu Hüseyin Karasu'un  kuyumculuk deneyim ve bilgisini yeni arayışlarla bugüne dek geliştirme ve büyütme serüveni oluşturuyor. Bu serüvenin kilit tarihlerinden en önemlisi ise kuşkusuz Karasu Gold 'in 2004 yılında çıktığı Kıbrıs  turu ve bu tur sırasında Kıbrıs'ın sayılı  kentinde sektöre ilişkin kazandığı zengin deneyim ve gözlemler oluşturuyor.

Hüseyin Karasu, bu gezi sırasında Kıbrıs'ın farklı bölgelerindeki farklı üretim teknikleriyle geleneklerle tanıştı, kuyumculuk sektörünün gerçeklerine yerinde tanıklık etti ve gerek kültürel gerek ticari kazanımlarla noktaladığı Kıbrıs gezisinin ardından Karasu Gold  Kuyumculuk 'un kuruluş tarihini oluşturmaya başladı.

TARİHÇE
MİSYON - VİZYON
KALİTE POLİTİKAMIZ
SOSYAL SORUMLULUK
İLETİŞİM
KARASU AKADEMİ
Copyright © Karasu Gold
MİSYON & VİZYON
Kalite Sertifikalarımız
BİZE YAZIN